Львівські «Карпати» зазнали ганебної поразки у Дніпропетровську

21:35, 10 серпня 2014

Під час матчу третього туру Прем'єр-ліги львівські «Карпати» отримали сповна за розгром дніпропетровської команди у весняній частині минулого сезону УПЛ. Тоді «Дніпро» програло «зелено-білим» з рахунком 1:4. Сьогодні ж дніпряни без жалю забили гостям ті ж чотири голи, не пропустивши ні разу від гравців «Карпат».

Гравці «Дніпра» з перших хвилин матчу володіли ініціативою і частіше атакували суперника. «Карпати» у свою чергу трималися в обороні. Львів'яни зуміли заблокувати всі атаки «Дніпра» у першому таймі, однак зовсім втратили сили і концентрацію у другому.

Господарі поля забили перший гол відразу ж після перерви - на 48 хвилині відзначився Бруно Гама. А далі дніпряни відчули кураж, змушуючи «зелено-білих» грати на відбій, - незабаром дубль оформив Шахов, а на 83 хвилині четвертий гол забив Калінич.

Це вже друга поразка львів'ян у новому сезоні чемпіонату України. Нагадаємо, що минулого тижня львівські «Карпати» поступилися донецькому «Металургу», а новий футбольний рік розпочали із нічиєї в Ужгороді.