Львівські «Карпати» здобули першу перемогу в сезоні

20:16, 25 серпня 2013

У сьомому турі української Прем’єр-ліги вдома львівські «Карпати» перемогли ужгородську «Говерлу» з рахунком 1:0. Ця перемога стала першою для зелено-білих у цьому сезоні.

Перший тайм активніше розпочали господарі поля. Гості діяли доволі пасивно, але на 20 хвилині небезпечно по воротах «Карпат» пробив нападник гостей Володимир Лисенко. Після стандарту м’яч влучив у перекладину. Господарі відповіли через декілька хвилин дальнім ударом захисника Вадима Страшкевича. Під кінець першого тайму швидкість гри знизилась. До перерви голів не було.

«Говерла» отримала гол на 57 хвилині зустрічі. Внаслідок блискавичної та витонченої атаки від «Карпат». Нападник Сергій Зеньов після передачі п’ятою від Олександра Гладкого влетів у штрафний майданчик гостей і забив перший гол для «левів» на стадіоні «Україна» у цьому сезоні. Футболісти «Говерли» не знітились після пропущеного м’яча та одразу провели кілька гострих атак на ворота «Карпат». Гості боролись до останньої хвилини, але гра закінчилась з рахунком 1:0 на користь «Карпат».

Після закінчення матчу футболісти «Карпат» підійшли до своїх фанатів та подякували їм за підтримку.

На футболі був присутній тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич, який у 1990-х роках очолював «Карпати», з якими вийшов до фіналу Кубка України 1993 і здобув бронзові медалі чемпіонату України 1997/98.

Нагадаємо, що у першому турі «Карпати» програли «Ворсклі» з рахунком 0:2, зіграли внічию з донецьким «Металургом» 1:1 та в третьому турі вдома поступились київському «Арсеналу» 0:2. Також були нічиї 1:1 з маріупольським «Іллічівцем», 0:0 з луганською «Зорею», і 1:1 з луцькою «Волинню».

Наступний матч «леви» зіграють на виїзді 31 серпня, у суботу, з ФК «Севастополь».

Нагадаємо, що до цього туру львівські «Карпати» були без перемог.