Львівські «Карпати» зіграли внічию з «Іллічівцем»

22:04, 2 серпня 2013

Львівські «Карпати» та маріупольський «Іллічівець» відкрили четвертий тур української футбольної першості. «Зелено-білі» знову привезуть нічию 1:1 з донецької області. Як це було і в другому турі, коли «Карпати» розійшлися миром з донецьким «Металургом».

Це далеко не центральний матч туру, але для обох команд, що перебувають внизу турнірної таблиці, – це шанс здобути якщо не три очки одразу, то хоч по одному.

Перший тайм запам’ятався лише голом у ворота «Іллічівця» після подачі кутового. Балажиц з лінії воротарського майданчика забив м’яч у сітку.

У другому таймі було багато боротьби,обидві команди намагались організовувати швидкі контратаки. Футболісти «Іллічівця» прагнули відігратись і на 83-й хвилині забили «Карпатам» після виконання стандарту.

Матч закінчився з рахунком 1:1.

Нагадаємо, що 2 серпня спортивний суд у Лозанні визнав договірним матч між харківським «Металістом» та львівськими «Карпатами», що відбувся у 2008 році. Президентові «Карпат» Петру Димінському визначено один рік випробувального терміну.

Додамо, що до початку четвертого туру «Карпати» займали передостаннє місце в турнірній таблиці.