Львівські «Карпати» зіграли внічию з київським «Динамо» - 2:2

19:19, 12 квітня 2014

Сьогодні, 12 квітня, в матчі 24 туру чемпіонату України з футболу, львівський ФК «Карпати» на своєму домашньому стадіоні «Україна» зіграв внічию з київським «Динамо». Рахунок – 2:2.

Впродовж матчу кияни двічі виходили вперед, завдяки голам Велозу на 33 хвилині і Мбокані на 60 хвилині, однак «Карпати» зрівнювали рахунок голами Федорчука (49 хвилина) і Гладкого (77 хвилина).

Під кінець зустрічі «Карпати» мали декілька можливостей вийти вперед, однак надійно грав воротар «Динамо» Рибка.

Зазначимо, що після першого голу львів’ян місцеві вболівальники почали використовувати піротехніку, через що арбітр мусів на декілька хвилин зупинити зустріч. В результаті він додав до основного часу матчу аж вісім хвилин.

Нагадаємо, що в матчі першого кола чемпіонату «Карпати» програли в Києві «Динамо» з рахунком 1:0.