Львівські «Кажани» не пройшли випробування боєм з лідером чемпіонату України

19:31, 7 грудня 2015

Команда Яна Суха у двох домашніх поєдинках поступилась харківському «Локомотиву» з рахунком 3-1 і 3-0.

17 років за Локомотив. Фанатів харківських «залізничників» не лякають жодні відстані.

Місцеві фанати гостей взяли кількістю, та чомусь не розбудили  своїх «вампірів» з неспокійної ночі.

Спросоння та ще й без ключового гравця. У бій з головним суперником львів’яни вийшли без Віталія Осадци. А новачка ще не встиг запам`ятати навіть головний тренер.

«Сьогодні ми грали з людиною, яка лише раз з нами тренувалася. Андрій, навіть не знаю його прізвища. Тому він не був готовий, але робив, що міг. Наш єдиний пасуючий Виталій Осадца отримав травму. Вчора ще грав, його блокували, сьогодні вже не зміг», – каже головний тренер БК «Барком-Кажани» Ян Сух.

Поразка 17-25 у першому сеті розтуркала львівських волейболістів. Однак переграти суперника у другій партії «Кажанам» забракло сил — 21-25.

«Я думаю, що команда зі Львова намагалась підсилити подачу і звісно вибити нас із прийому, пограти у високі м’ячі», – розповідає головний тренер ВК «Локомотив» Юрій Філіпов.

Останній порив львів’ян лише спочатку налякав гостей. Вже у другій половині кінцевого сету «локомотив» знову втік у рахунку — 19:25. У підсумку — 3-0. Переможці співчувають — «вампіри» сподіваються на реванш.

А відіграти поразку в Чемпіонаті  «Кажани» зможуть вже 11-го-12-го грудня проти Сумського Хімпрому.