Львівські «Кажани» стартували з перемоги над «Маккабі» у єврокубках

14:16, 23 листопада 2017

У середу, 22 листопада, львівські «Кажани» стартували у Кубку Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ). Перший матч стадії 1/32 фіналу випало грати у Львові проти ізраїльського «Маккабі». Тож місцева команда отримали незначну перевагу.

Срібний призер та володар Кубка минулої першості доволі активно почав гру. Сприяли цьому і заповнені трибуни палацу спорту «Галичина» – понад тисячу відвідувачів. Відтак перший сет закінчився на користь львів’ян. Однак, попри те, що рахунок у ньому був 25:18, ізраїльтяни довший період часу не відпускали українську команду вперед, коли команди відставали один від одного га одне-два очка. Однак кінцівка сету краще вдалася саме «кажанам».

Владислав Діденко відзначився результативними діями на користь своєї команди

У цій грі варто відзначити Володимира Тевкуна. Діагональний у цій грі до закінчення заробив 20 очок, ставши найкращим бомбардиром матчу у складі обох команд. Тож саме він завдав найбільше клопотів гостям своїми потужними ударами з лівої руки.

Найкращим у матчі став Володими Тевкун (№15)

Те, що «Маккабі» серйозна команда, яка приїхала до Львова боротися за перемогу, було найбільш чіткіше стало видно у другому сеті. При рахунку 6:12 на користь гостей тренер львів’ян Угіс Крастіньш був змушений брати перерву. Це пішло на користь його команді, і «кажани» скоротили відставання, здійснивши ривок +5. Наприкінці сету команд відділяло одне очко. Однак влучних ударів забракло львів’янам, щоб записати цей сет на свій рахунок. В запеклій боротьбі перемогу святкували гості 25:27.

Не допустити помилок другого сету – з таким настоєм на гру, схоже, вийшли на третій сет гравці «Кажанів». І виконали поставлене завдання. Леонардо Рібейро Дос Сантос, якого найбільше побоювалися перед матчем, залишився без активної підтримки своїх партнерів після кількох не надто вдалих ударів, чим і скористалися львів’яни.

Леонардо Рібейро Дос Сантос не зумів завдати особливих проблем львів'янам

На заваді «Кажанам» навіть не став височенний співвітчизник Микола Рудницький, який виступає за «Маккабі». Його блоки теж проходили м’ячі від «кажанів». Як підсумок – 25:19.

Українець Микола Рудницький виступає за «Маккабі»

Четвертий сет – закріплення здобутого результату. «Маккабі» так і не зумів відійти від поразки у попередньому сеті, а «Кажани» лише посилили тиск. Щоб зайвий раз не хвилювати львівських вболівальників. 25:16.

Таким чином у Львові «Кажани» здобувають перемогу 3:1. І тепер відправляться на матч-відповідь у Тель-Авів. Там гра відбудеться 28 листопада о 19:00.