Львівські лучниці здобули бронзу на Кубку України

09:57, 17 жовтня 2011

2-6 жовтня в місті Нова Каховка відбувся Кубок України зі стрільби з лука. Ці змагання є останніми змаганнями літнього сезону. Майстер спорту Ірина Дубас та майстер спорту міжнародного класу Ольга Буліга вибороли бронзову медаль. Спортсменки є вихованкам Заслужених тренерів України Олександри Дубас та Євгена Дубаса.

В змаганнях взяли участь спортсмени з Харкова, Чернівців, Черкас, Києва, Одеси,  Нової Каховки.  27 спортсменів з Львівської області, які складають по дві команди серед чоловіків та жінок.  Серед жінок перемогу здобула команда Харків-1, другі – Чернівці-1, треті – Львів-1(Дубас, Буліга), повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

У загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда Чернівці-1, друге місце завоювала команда Львів-1, третє в активі Харків-1.

«Ці змагання є останніми в літньому сезоні, тому наші спортсменки добре закінчили цей сезон.  Тепер вони будуть готуватися до Кубку України, який відбудеться в грудні», - каже заслужений тренер України Олександра Дубас.