Працівники Львівської митниці ДФС виявили незадекларовані айфони та електронні сигарети, які надіслали в міжнародній посилці.
У міжнародному поштовому відправленні зі США до Полтави виявили 14 мобільних телефонів iPhone 7 Plus із слідами користування у комплекті з зарядними пристроями. Вони були сховані посеред одягу та взуття.
В іншому випадку у поштових відправленнях з Великобританії вилучили 226 пристроїв для куріння Juul Starter Kit та Juul Device, які надсилали у трьох посилках. Відправники задекларували лише предмети домашнього вжитку, замовчавши інформацію про сигарети.
фото ДФС
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати«Такі дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України. Товари вилучено, їх вартість буде встановлено додатково. Справи скерують до суду», ‒ повідомили у прес-службі ДФС Львівщини.