Львівські прикордонники вилучили контрабанду шин

10:55, 29 квітня 2010

Громадянин України намагався ввези контрабандою 60 штук вживаних шин, заявивши у митній декларації про наявність двох шин до автомобіля та відсутність будь-якого іншого товару.

Як повідомила ZAXID.NET прес-секретар начальника Львівського прикордонного загону капітан Ярослава Мельник, на в’їзді в Україну на смугу руху "червоний коридор" прибув вантажний автомобіль марки “Сканія” з напівпричепом-цистерною. Транспортний засіб згідно з товаросупровідними документами був придбаний для однієї з фірм Львівської області.

Під час проведення спільного огляду транспортного засобу було виявлено 60 штук вживаних шин до легкових автомобілів та мотоциклів у цистерні. Товар вилучено та передано на склад митниці. За фактом виявлення товару було складено протокол про порушення митних правил, сума оцінки контрабанди шин – 18 982 грн.

Прикордонники вилучили транспортний засіб за переміщення товарів, що утруднюють виявлення контрабанди - на суму 390 975 грн. Загальна сума контрабанди становить 409 957 тисяч гривень.