У Львові студенти Національного університету «Львівська політехніка» можуть отримати до 500 тис. грн на реалізацію власного стартап-проекту. Про це 25 вересня повідомила прес-служба університету.
Таку можливість студенти отримали у рамках співпраці НУ «Львівська політехніка» та компанії CIG. Зокрема, керуючий партнер CIG Володимир Кривко презентував освітньо-стипендіальну програму розробки та реалізації інноваційних технологічних start-up проєктів CIG R&D LAB. Вона передбачає, що адмініструватиме реалізацію освітньо-стипендіальної програми у Політехніці Tech StartUp School.
«Звичайно, що найпопулярнішим напрямом є програмування. Та фіналістами наших попередніх програм в Одесі та Харкові стали не програмні стартапи чи ідеї, а проекти в сфері енергетики та містобудування. Зрештою, інженерія дуже важлива, незалежно від того, пов’язана з ІТ чи ні», – пояснив керуючий партнер CIG Володимир Кривко.
До слова, CIG R&D LAB – це можливість для студентів успішно реалізувати власну ідею. Адже ті, хто стане учасниками програми отримають менторську й фінансову підтримку (впродовж 10 місяців) на розробку власної ідеї впродовж цього навчального року. Долучатися до програм можна одноосібно, а також і командами. Реєстрація електронних заявок триває до 17 жовтня 2019 року.
«Це відкритий конкурс. Комісія – представники «Львівської політехніки» та компанії CIG – відбере у фінал п’ять проектів. За 10 місяців від ідеї команда повинна максимально наблизитися до комерційного продукту. Важливо, щоб стартапери продемонстрували вміння працювати не лише над теорією, а виводити свій продукт на комерційний рівень. Для нас важливо, щоб за період участі в програмі молодь навчилася шукати потенційних покупців ідей», – розповів Володимир Кривко.
Подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням в оголошенні на сторінці Tech StartUp School у Facebook.
Зазначимо, наразі точна сума премії ще не визначена організаторами, однак в попередні роки це було до 500 тис. грн.