Львівські ветерани спорту стали призерами міжнародних та українських змагань

18:35, 26 серпня 2014

Львівські ветерани спорту гідно представили Львівську область на міжнародних змаганнях у Польщі та Білорусі, а також вибороли нагороди під час Кубку України з плавання.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

З 23 до 24 серпня у місті Кузнецьк Рівненської області проводився Кубок України з плавання на відкритій воді серед ветеранів. Участь у змаганнях взяли 110 учасників з 16-ти областей України.

Львівську область представляли п’ятеро спортсменів, які змогли вибороти чотири золоті медалі. Учасники долали відстань у 1650 м будь-яким стилем на озері. Слід зазначити, що температура повітря становила лише 19 градусів тепла та супроводжувалась сильним вітром.

Призерами від Львівської області стали: Тимоненко Лідія, Голуб Ніна, Островська Марія та Колодко Мирон.

Окрім цього, 24 серпня у місті Кросно (Польща) проходив міжнародний легкоатлетичний пробіг на дистанції у сім кілометрів. Серед 150 спортсменів були й чотири ветерани зі Львова. Срібну медаль виборола львів’янка Ольга Стадник, Оксана Заліско посіла четверте місце, а Василь Крупський та Микола Кулинич зайняли сьомі місця у своїх вікових категоріях. Призери були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними подарунками.

Також у цей день у Мінську (Білорусь) відбувся 14-тий Міжнародний марафон «Райдуга» у якому взяли участь 170 спортсменів. Дистанція забігу складала повну марафонську дистанцію – 42 км 195 м. Львів на цих змаганнях представляли четверо ветеранів. Атлети бігали по колу довжиною у 2 км 300 м і загалом пробігли 18 кіл.

Троє львів’ян стали призерами у своїх вікових категоріях. Золоті медалі вибороли Етель Левіна та Лариса Лаборткова, бронзова медаль дісталась Володимиру Рижію.