Львівські ветерани-важкоатлети здобули нагороди на Європейських іграх майстрів

19:34, 13 жовтня 2015

У Ніцці завершилися Європейські ігри майстрів. Ці змагання проводяться вже втретє і є визнаними Міжнародним олімпійським комітетом. Цього року вони зібрали понад 10 тисяч атлетів з усіх куточків світу. У змаганнях брали участь спортсмени віком від 35 років. Змагалися вони в 27 індивідуальних та командних видах спорту.

Ветерани важкої атлетики Львівщини повернулися з Франції не з порожніми руками. Василь Мартинюк здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 105 кг. Львів'янин був найсильнішим у віковій групі від 45 років. Його також відзначили Кубком в абсолютному заліку.

Повернулися з нагородами і представники Стрийщини. Михайло Бурков виборов золото серед ветеранів від 45 років. Він також отримав Кубок у абсолютному заліку.

А Михайло Василів переміг у найстаршій віковій групі. Ветеран довів, що можна бути найсильнішим навіть тоді, коли тобі вже за 75 років. У абсолютному заліку він був другим.