Львівські волейбольні «Кажани» обмінялися перемогами з харківською «Юракадемією»

17:50, 15 грудня 2017

Львівські волейбольні «Кажани» у рідних стінах двічі приймали «Юракадемію». У першому протистоянні господарі несподівано поступилися харківським опонентам із рахунком 1:3.

Тож на другий поєдинок вони вийшли рішучими і неймовірно зарядженими. «Вампіри» стрімко втекли у відрив і гучно заявили свої права на перемогу. А гостям зрідка дозволяли вставити слово. Відтак стартовий період завершився лаконічно. Всього 17 хвилин і рахунок 25:12. Гравець «Кажанів» Володимир Тевкун зазначив: «Перший сет провели на одному диханні. Була подача добра, вибили суперників із прийому, і проблем не було».

У наступному відтинку матчу «вампіри» несподівано відпустили харків’ян уперед. «Юракадемія» весь час володіла гандикапом по 4-5 м’ячів. Але наприкінці сету львівська команда наздогнала суперників і відновила інтригу – 22:22. А згодом довела період до переможного завершення – 27:25.

Наставник «Юракадемії» Володимир Романцов розповів: «Трохи майстерності забракло. А трохи фарту не вистачило».

У третьому періоді «вампіри» більше не лякали своїх вболівальників. І без зайвих клопотів взяли верх над харківською командою – 25:13. Гравець «Кажанів» Олександр Гладенко зазначив: «Тренер давав вказівки, що нам треба робити, що закривати, куди бити. Ми їх дотрималися. Гра вдалася нам».

Головний тренер харків’ян підсумував: «Мабуть, наші хлопці вирішили, що одна перемога на виїзді «за щастя». Намагався до них достукатися: якщо хочете бути командою, маєте на кожну гру виходити, як вирішальну. Десь трохи надломилися психологічно. Вони в такому залі не тренувалися, коли проти сонця подаєш».

А перед «Кажанами» ще один серйозний виклик. Єврокубкова гра-відповідь із сербською «Войводіною» після нищівної поразки вдома.