Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників

16 листопада

Виконавча служба стягнула 670 тис. грн з ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району» за шістьох неоформлених працівників. Про це повідомили на сайті ГУ Держпраці Львівщини у п’ятницю, 16 листопада.

У повідомленні вказано, що на підприємстві належним чином не були оформлені шість працівників: ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району» трудові відносини з працівниками приховало за договорами цивільно-правового характеру. Тому ЛКП оштрафували на 670 тис. грн (111,6 тис. грн за одного неоформленого працівника).

Директорка департаменту ЖКГ Львівської міськради Ірина Маруняк підтвердила ZAXID.NET, що з ЛКП уже стягнули 670 тис. грн штрафу. Чиновниця також заявила, що накладення штрафу зараз оскаржують у суді.

«Керівник ШРП брав людей на роботу за цивільно-правовими угодами, бо були сильні снігопади, необхідно було прибирати вулиці і людей бракувало. Виконавча служба уже стягнула 670 тис. грн, але зараз тривають судові процеси. Справа знаходиться у апеляційному господарському суді», – сказала ZAXID.NET Ірина Маруняк.

За її словами, перевірка Держпраці відбулась ще у червні 2018 року. Якщо ЛКП виграє справу у суді, то, за словами Ірини Маруняк, підприємство вимагатиме повернення стягнутих раніше коштів. Речниця Держпраці Львівщини Галина Ільницька уточнила ZAXID.NET, що виконавча служба стягнула 670 тис. грн з підприємства наприкінці вересня.

Додамо, що шляхово-ремонтні підприємства створені у кожному районі міста. Його працівники займаються прибиранням вулиць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Чи залишила Юлія Тимошенко московський слід?
Головні новини Львова за 10 грудня
Синютка не назвав російських контрагентів на Львівщині, хоча сам це пообіцяв
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ