На Форумі родини, який пройшов в Українському Католицькому Університеті у Львові, обговорювались проблеми, що виникають під час проведення передподружніх приготувань наречених. Ці науки є обов’язковими перед отриманням Таїнства подружжя у греко-католицькій церкві. Усі наречені зобов’язані пройти передподружні науки перед шлюбом. Про це ZAXID.NET повідомили в Комісії родини Львівської архиєпархії УГКЦ.
Розпочинаючи Форум родини, архиєпископ Львівський Ігор Возьняк наголосив, що сподівається бачити більшу активність сільських священиків у проведенні передподружніх приготувань наречених. Адже передподружні приготування наближають українські подружжя до головного ідеалу християнської сім’ї - стати втіленням Святої Родини. Голова комісії родини Львівської архиєпархії о.Тарас Фітьо наголосив на величезній відповідальності священиків перед Богом за належне приготування наречених до шлюбу.
Начальник управління у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації Андрій Корнат зазначив, що нині молодь відчуває особливу потребу в духовному авторитеті, який би подавав приклад власним життям. А голова Комісії у справах сім’ї Києво-Галицької Митрополії УГКЦ Ліля Проців зазначила, що через відсутність духовних авторитетів людина втрачає сенс життя та відмовляється від потреби у визволенні від гріха.
Президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я" Адріан Буковинський, розвиваючи ланцюжок подальших поразок людини у боротьбі за своє сімейне щастя, зазначив, що сім’ї, які отримали неналежне передподружнє приготування, не можуть жити за християнськими ціностями. Адже діти, які виховуватимуть у цих родинах, не отримуватимуть доброго прикладу від своїх батьків.
Адріан Буковинський також повідомив, що у Києві підготовлено десять груп, які проводитимуть у столиці передподружні приготування наречених. До складу цих груп входять священики, лікарі, психологи. Передподружні приготування (на відміну від Львова, де вони є обов’язковими) мають добровільний характер. Але на перші передподружні навчання приходять не лише греко-католики, їх відвідують представники інших християнських конфесій.