Львівський IT-бізнесмен своєрідно вибачився за викличну парковку

Екстравагантний директор IT-компанії «засіяв» газон перед ТРЦ King Cross Leopolis іграшковими соняшниками

19 березня 2015

Директор львівської філії IT-компанії EPAM Systems Михайло Лазор «засіяв» штучними квітами один із газонів, що розташовані на паркінгу перед найбільшим у Львові торгово-розважальним центром King Cross Leopolis. Таким чином Лазор відреагував на реакцію користувачів соцмереж після того, як його почали висміювати за те, що він запаркував свій автомобіль посеред газону.

Нагадаємо, що у неділю, 15 березня, один із користувачів Facebook опублікував фото позашляховика Михайла Лозора, що стояв на паркінгу просто посеред маленького газону. Пізніше бізнесмен саркастично пояснив журналістам, що «сплутав» газон із звичайним болотом. Тоді ж він пообіцяв, що домовиться з керівництвом ТРЦ King Cross Leopolis, щоб власним коштом «засадити» газон штучними квітами.

У четвер, 19 березня, Михайло Лазор продемонстрував наслідки цих переговорів на своїй сторінці у соцмережі. Судячи з фото, він справді «висадив» на газоні, де стояв його автомобіль, близько 50 штучних соняшників різного кольору.

«Львівяни і гості принаймі деякий час посміхатимуться (щиро і позитивно) проходячи поруч «мого» газончику. Мені особисто інцидент і висновок з нього запамятається яскраво і надовго», – заявив, зокрема, Лазор, пообіцявши з настанням тепла підсипати газон свіжою землею і засіяти уже справжньою травою. – В квітні буде фаза 2: озеленення плюс... Ну, не можу ж я просто травою засадити його... Будуть ще всякі живі няшки бонусом! Я ж коли вибачаюсь, то не в нуль, а у плюс з запасом».

Представник адміністрації ТРЦ King Cross Leopolis Олена Каргіна підтвердила ZAXID.NET, що Лазор діяв за погодженням з керівництвом торгово-розважального центру.

«Це хороша ідея і ми на це погодились. Звичайно, ці штучні квіти за якийсь час зіпсуються або ж їх покрадуть, але Михайло пообіцяв пізніше засіяти цей газон травою. Ми щороку у середині квітня підсіваємо травою наші газони, але якщо у нього є таке бажання, то чому б ні?», – пояснила Олена Каргіна.

Тим часом, як виявляється, Михайло Лазор не до кінця позбавився звички паркувати автомобіль на газонах. У середу в мережі опублікували ще одне фото, зроблене 18 березня, на якому видно, що позашляховик Лазора стоїть посеред газону на одній із львівських вулиць.

«Чекаємо окультурення і цього газончику, ну і, звичайно, фото/відео звіт», – іронічно прокоментував це фото один з користувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Новий підрядник заявив про початок знесення стели Монументу слави у Львові
19-річна дівчина, яку шукали із залученням Нацгвардії і кінологів, ночувала у подруги
Чеський перевізник Leo Express планує запустити прямий потяг з Праги до Мостиськ
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ