Львівський клуб «Отаман» виборов Кубок України та міста з драгонботу

21 серпня

На озері в Наварії зібралися найкращі веслувальні клуби України. Спортсмени мали нагоду поборотися за кубки Львова та країни.

Щоб отримати бажані нагороди, команди мали показати найкращі результати на дистанціях у 200, 500 та 2000 метрів. Головний тренер клубу «Отаман» Роман Бундз каже: «Вже втретє ми проводимо ці змагання, третій рік поспіль. Для нас ці змагання – репетиція перед чемпіонатом Європи».

Подив у всіх глядачів викликає дивна форма 12-метрового човна. Крім голови і хвоста дракона, характерною складовою є і барабан, який відіграє важливу роль. Барабанщиця клубу «Отаман» Оксана пояснює: «Це важливо. Я дивлюся на загрібних і орієнтуюся за ними, оскільки вся команда робить те, що вони. Хлопці піднімають темп, і, відповідно, я починаю швидше стукати».

Окрім ритму і бойового духу важливою частиною цього виду спорту є фізична сила і витривалість. А команди, які зможуть це все поєднати, неодмінно стануть переможцями запливу.

Перемогу у змаганнях здобув львівський клуб «Отаман». Веслувальники змогли повторити минулорічний успіх і завоювали золотий дубль на усіх дистанціях. Попереду у човнярів ‒ чемпіонат Європи, що відбудеться у німецькому Бранденбурзі.

До слова, історія цього виду спорту почалася понад 2 тис. років тому в Китаї. За цей період в Азії «дракони» набули такої популярності, що нині, за даними Азійської та міжнародної федерацій, у цьому регіоні світу налічується близько 150 мільйонів людей, що займаються і виступають у турнірах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На семи львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту
«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»
Кокаїн, діаманти та малайзійська тюрма
Уряд звільнив керівницю Держлікслужби за протизаконну заборону вакцин
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»
«Авто Євро Сила» вдруге заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки