Львівський силач Юрій Огоновський розповів про перемогу на чемпіонаті Європи зі стронгмену

Українська команда залишила позаду спортсменів із Польщі, Чехії та Німеччини

28 серпня

Стронгмен Юрій Огоновський відновив тренування. Недавно він повернувся з Польщі, де разом із киянином Олексієм Новіковим здобув перемогу на чемпіонаті центральної Європи зі стронгмену. Тепер львівський богатир ділиться секретами перемоги і готується до нових змагань.

Перемогу наші силачі змогли вирвати у останній вправі, залишивши позаду титулованих спортсменів із Польщі, Чехії та Німеччини. І це попри те, що у загальній вазі команди український колектив поступався суперникам аж на 60 кг.

Починається тренування з перенесення «коромисла». Її використовують чи не найчастіше і вважають однією з класичних стронгменівських вправ. Для Юрія вона особлива, адже він встановив абсолютний рекорд України, пронісши коромисло вагою 550 кг на 6 м.

«Це все дуже просто. Ви просто підходите до нього, піднімаєте і починаєте активно гуляти. Тут зараз 180 кг і це не є важко, головне баланс тримати і все буде о’кей. Та з цим коромислом можна бігати і робити, що завгодно», – розповідає Юрій.

Наступна вправа у тренуванні атлета – tire flip. Стронгмен повинен декілька разів поспіль підіймати та перекидати шину вагою 360 кг. Та головне у цій вправі не груба сила, а техніка виконання. Спортсмен повинен допомагати собі коліном, щоби підштовхнути шину та надати їй правильної інерції.

Останньою частиною стронгменівської «святої трійці» вправ є піднімання колоди. Її вага починається на позначці у 100 кг. Богатирі вважають цю дисципліну однією з найскладніших, адже вона дуже травмонебезпечна.

Попереду у Юрія відпочинок та підготовка до наступного сезону. Вже наступного року збірна України зі стронгмену боротиметься на Чемпіонаті світу за звання найсильнішої нації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів