Львівський силач Юрій Огоновський розповів про перемогу на чемпіонаті Європи зі стронгмену

Українська команда залишила позаду спортсменів із Польщі, Чехії та Німеччини

28 серпня

Стронгмен Юрій Огоновський відновив тренування. Недавно він повернувся з Польщі, де разом із киянином Олексієм Новіковим здобув перемогу на чемпіонаті центральної Європи зі стронгмену. Тепер львівський богатир ділиться секретами перемоги і готується до нових змагань.

Перемогу наші силачі змогли вирвати у останній вправі, залишивши позаду титулованих спортсменів із Польщі, Чехії та Німеччини. І це попри те, що у загальній вазі команди український колектив поступався суперникам аж на 60 кг.

Починається тренування з перенесення «коромисла». Її використовують чи не найчастіше і вважають однією з класичних стронгменівських вправ. Для Юрія вона особлива, адже він встановив абсолютний рекорд України, пронісши коромисло вагою 550 кг на 6 м.

«Це все дуже просто. Ви просто підходите до нього, піднімаєте і починаєте активно гуляти. Тут зараз 180 кг і це не є важко, головне баланс тримати і все буде о’кей. Та з цим коромислом можна бігати і робити, що завгодно», – розповідає Юрій.

Наступна вправа у тренуванні атлета – tire flip. Стронгмен повинен декілька разів поспіль підіймати та перекидати шину вагою 360 кг. Та головне у цій вправі не груба сила, а техніка виконання. Спортсмен повинен допомагати собі коліном, щоби підштовхнути шину та надати їй правильної інерції.

Останньою частиною стронгменівської «святої трійці» вправ є піднімання колоди. Її вага починається на позначці у 100 кг. Богатирі вважають цю дисципліну однією з найскладніших, адже вона дуже травмонебезпечна.

Попереду у Юрія відпочинок та підготовка до наступного сезону. Вже наступного року збірна України зі стронгмену боротиметься на Чемпіонаті світу за звання найсильнішої нації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
До Мукачева прибув тестовий поїзд з Будапешта
На території відпочинкового комплексу «Едем Резорт» загинув 26-річний будівельник
Двоє шахтарів ДП «Львіввугілля» оголосили безстрокове голодування
Кількість жертв ДТП з закарпатськими заробітчанами у Чехії зросла до п’яти
Порошенко зустрівся з проукраїнськими ієрархами УПЦ МП
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова
Мій Шевченко
Вартість розмитнення вживаних авто з ЄС різко зросла. Пояснюємо чому
Головні новини Львова за 13 листопада
41-річна львів'янка вимагає у трьох акушер-гінекологів 1000000 грн за неправильний діагноз