Відому львівську молочну компанію «Галичина» визнали банкрутом

7 вересня

Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ПрАТ «Галичина» і почав ліквідаційну процедуру підприємства. Справу про визнання банкрутом «Галичини» почали розглядати ще наприкінці 2015 року і, зважаючи на величезні борги, 30 серпня суд прийняв рішення про ліквідацію підприємства.

У постанові суду вказано, що кредитна заборгованість ПрАТ «Галичина» становить 1182 млн грн, а активи підприємства – всього 231,7 млн грн. Тобто сума боргів вп'ятеро перевищує вартість майна компанії.

«Із дня прийняття господарським судом постанови про визнання ПрАТ «Галичина» банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу... у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), крім витрат безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури», – йдеться у оприлюдненій 5 вересня постанові львівського суду.

Вочевидь, йдеться про юридичну процедуру, яка мало позначиться на випуску молочної продукції, оскільки продукцію марки «Галичина» випускають від ТзОВ «Галичина», яке водночас є головою комітету кредиторів ПрАТ «Галичина».

P. S. Після поширення інформації про банкрутство низкою ЗМІ у самій ТзОВ «Галичина» заявили, що цей процес стосується іншої юридичної фірми і не позначиться на випуску продукції.

«Із 2015 року і по цей час власником готової молочної продукції, торгової марки «Галичина» та унікальних рецептур є ТОВ «Молочна компанія "Галичина"», яка продовжує та розширює свою діяльність на ринку молочної продукції. ТОВ «Молочна компанія «Галичина» несе повну відповідальність за всі іміджеві складові ТМ «Галичина» перед споживачами та партнерами. Юридична процедура щодо ПрАТ «Галичина» не позначиться на продовженні випуску молочної продукції. Ніяких змін у виробництві, якості продукції, дистрибуції немає», – цитує заяву компанії «Дивись.інфо».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське