Львів’ян навчатимуть, як шукати ресурси для роботи організацій

15:00, 3 вересня 2013

Громадське об'єднання «Самопоміч» оголошує набір учасників на тренінг «Фандрайзинг: джерела фінансування громадських організацій. Написання проектів», який відбудеться 7 вересня у Львові. Навчатиме львів’ян автор ряду громадських, соціально-політичних проектів з 2009 року Олександра Скиба.

Останнім часом дедалі більше організацій і приватних осіб в нашій країні стикаються з потребою писати заявки на гранти. Реалізація нових ідей потребує коштів. Для західних фахівців це – звичайна процедура: фонди оголошують конкурси, переможці конкурсів отримують гранти. Однак для фахівців з України та інших країн СНД проблема підготовки заявки на такий конкурс ідей та проектів стала актуальною набагато пізніше, ніж у їхніх закордонних колег.

«Що ж необхідно для того, щоб зробити вашу організацію, установу чи творчий колектив одним з грантоотримувачів? Одна з умов – це правильна стратегія фандрайзингу, яка включає в себе різні підходи й джерела», – інформують організатори.

Фандрайзинг – це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей тощо) для реалізації проектів та/або підтримання існування організації. Дізнатись, як успішно переконувати інших у тому, що діяльність вашої організації заслуговує уваги і підтримки, можна буде на тренінгу.

Тренер Олександра Скиба працює з такими фондами, як NED, NDI, Canada found, Фонд Фрідріха Наумана, Фонд Фрідріха Еберта, Європейський фонд «Партнерство заради демократії»(ЄС) та ін.

Для участі у відборі треба заповнити анкету та відіслати на адресу Oleksandra.Skyba@gmail.com до 5 вересня. Всі поля анкети мають бути заповнені. Анкета має бути підписана прізвищем та ім’ям учасника латинськими літерами). 6 вересня учасники отримають підтвердження участі.

Тренінг триватиме з 10:00 по 17:00 на площі Міцкевича, 6/7, 5 поверх. Кількість учасників – не більше 20-ти.

План тренінгу:

1.    Аналіз поняття «фандрайзинг»

2.    Джерела фінансування громадських організацій

3.    Фонди: вибір фонду, комунікація, написання заявок та їх подача

4.    Держава: форми співпраці з органами місцевого самоврядування

5.    Бізнес: вибір бізнес-партнера, формування пакету пропозицій, комунікація

6.    Власні ресурси організації

7.    Аналіз поняття «проект»

8.    Складові проекту

9.    Написання чернеток власних проектів

Нагадаємо, громадська організація «Самопоміч» неодноразово організовує різноманітні тренінги для львів’ян – психологічні, кваліфікаційні та мотиваційні.