Всі охочі львів’яни можуть долучитися до облаштування парку імені Івана Павла ІІ, що на Сихові, подарувавши парку іменну відпочинкову лавку. Загалом, відповідно до проекту, в парку передбачено встановити 100 лавок вартістю 5 тис. грн кожна.
На цей час освоєно всі кошти, які були виділені з міського бюджету цьогоріч та минулого року – 1,650 млн грн та 1,176 млн грн відповідно, розповіла голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк, передає прес-служба Львівської міськради.
У парку вже проклали центральну доріжку – від. вул. Лісної до вул. Хоткевича. Також біля вул. Хоткевича облаштували сходи.
Наступний етап – це облаштування освітлення вздовж центральної алеї, встановлення лавок та смітників.
«При уточненні міського бюджету проситимемо виділити ще 2,8 млн грн для виконання цих робіт. Однак кожен охочий зможе внести свою лепту та подарувати парку лавку. Такі лавки будуть іменними, на них вигравірують імена меценатів. Вартість однієї лавки зі спинкою – 5 тис. грн. Сподіваємося, що громада відгукнеться на таку пропозицію. Тоді можна буде бюджетні кошти, передбачені на придбання лавок, скерувати на інші роботи в парку», – розповіла Ірина Маруняк.
Подарувати парку відпочинкові лавки уже зголосилися міський голова Львова Андрій Садовий та секретар ради Анатолій Забарило.
Усім, хто захоче подарувати парку іменні лавки, слід звертатись у відділ комунального господарства Сихівської районної адміністрації (тел.: 254-64-17/15).
Нагадаємо, проект зі створення парку духовної культури ім. Св. Папи Римського Івана Павла ІІ передбачає комплекс заходів: будівництво за Церквою Катехитичної школи; будівництво за Катехитичною школою Бульвару ім. св. Папи Римського Івана Павла ІІ (ширина – 10 м); облагородження лісопаркової смуги з облаштуванням Хресної дороги (лісопаркова смуга за будівлею Сихівської РА).
Загальна вартість проекту – 50 млн грн. Термін реалізації проекту – 5 років. Лісопарк має площу 98 га.
Це буде перший парк духовної культури в Україні. Хресна Дорога буде східнохристиянського обряду, матиме тактильне покриття, тобто буде пристосована до людей з особливими потребами. На найбільших вузлах у парковій зоні будуть розміщені мобільні кав’ярні. На площі понад 40 га встановлять щонайменше 4 громадські туалети. Також буде прокат спорядження: велосипедів, лиж, роликів.
Парк матиме щонайменше 8 входів, а пішохідний бульвар, який проходитиме попри церкву, вестиме до парку. Головний вхід буде розміщений збоку проспекту Червоної Калини. На майбутнє запланували облаштування фонтанчиків, великої дитячої зони з атракціонами, навчальною та спортивною зонами.