Львів’ян запрошують на обговорення плану міста з реконструкції вулиць

29 серпня

Мешканців Львова запрошують на обговорення плану щодо реконструкції вулиць. У вівторок, 4 вересня, о 19:00 у приміщенні URBAN бібліотеки, що на вул. Устияновича, 4, відбудеться обговорення у форматі «Urban Cafe». Цю зустріч влаштовують для доопрацювання рекомендацій щодо планування та реконструкцій вулиць.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, під час зустрічі буде представлено результати дослідження, яке було проведено серед львів'ян. Також буде обговорено рекомендації щодо планування вулиць у Львові на основі досвіду проекту «Вулиця для всіх», а також за участі експертів ЛМР відбудеться представлення та обговорення планів щодо реконструкції вулиць у Львові.

Нагадаємо, упродовж 7−25 травня команда Інституту міста провела дослідження думок різних зацікавлених сторін щодо процесу планування вулиць із залученням громадськості. Було проаналізовано досвід планування вул. Степана Бандери в рамках проекту «Вулиця для всіх», виявлено помилки, побажання щодо покращення системи планування. За результатами дослідження було створено чорновий варіант рекомендацій до планування вулиць у Львові.

Вхід на подію вільний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Винуватець смертельної ДТП у Львові здався у поліцію
У зоні проведення ООС через вибух міномета постраждало двоє військових
КРРТ за борги відключив по всій країні аналогове мовлення телеканалу UA: Перший
На високогір’ї українських Карпат випав перший сніг
В Україні ввели в обіг нові 20-гривневі банкноти
Синоптики прогнозують перші приморозки на Львівщині
Чемпіон світу з кульової стрільби допоміг львівським патрульним затримати порушника
«Нова українська школа»
Винуватець смертельної ДТП втік з лікарні у Львові
Головні новини Львова за 24 вересня