«Львів'яни не лише дивились, а й впливали на гру «Шахтаря» у Лізі чемпіонів», - Луческу

14:42, 2 жовтня 2014

Головний тренер «гірників» залишився задоволеним від атмосфери, яка панувала на «Арені Львів» під час матчу «Шахтар»-«Порту», пише прес-служба ФК «Шахтар».

«Поєдинки Ліги чемпіонів - це завжди особливий спектакль. Львів приймав такий матч вперше. Приємно, що публіка не просто дивилася цю виставу, а була його частиною, дійовою особою. І активно впливала на хід подій. За свою футбольну і тренерську кар'єру я побував на дуже багатьох, на найбільш відомих світових аренах. Тому можу порівнювати. І скажу, що підтримка «Шахтаря» у Львові була нітрохи не гіршою, а можливо, навіть кращою, ніж на найзнаменитіших європейських стадіонах. Спасибі фанатам «Шахтаря»! Сподіваюся, нашу команду чекає така ж потужна підтримка і на інших поєдинках в Лізі чемпіонів. І не тільки», - розповів Мірча Луческу.

Нагдаємо, що «Шахтар» вигравав у «Порту» до останньої хвилини з рахунком 2:0, однак на 89-ій хвилині суддя призначив пенальті, а ще за кілька хвилин португальці зуміли зрівнятии рахунок і здобути результативну нічию.