Львів'яни тепло підтримали донецький "Шахтар" на матчі Ліги Чемпіонів

11:42, 6 листопада 2014

Ліга Чемпіонів повернулась до Львова. Цього разу це була казка із щасливим кінцем.

Білоруські гості палко вболівали за своїх, але зізналися: сподівалися без надії.

А от українські фани у своїх улюбленців вірили. "Гірники" уже до цього звикають.

Львів'яни знову гаряче підтримують "Шахтар". Цього разу навіть обходиться без банерів та фаєрів. Трибуни женуть "кротів" уперед і Даріо Срна відкриває рахунок.

До перерви білорусам вдається так-сяк стримувати атаки господарів, але Хагуш отримує дурнувате вилучення та добряче підводить своїх партнерів.

У другому таймі "Шахтар" розриває оборону "БАТЕ" і забиває м'яч за м'ячем і доводить рахунок до розгромного. На втіху вболівальникам.

Луіс Адріану оформлює хет-трик, стає найкращим бомбардиром наших клубів у єврокубків, б'є відразу декілька рекордів Ліги Чемпіонів, закріплюється на першій сходинці гонки бомбардирів та надовго врізається у страшні сни білоруських захисників.

Другий поєдинок ЛЧ відгомонів на Арені-Львів. Цього разу Шахтар не лише добре розпочав, але й класно завершив: розгромна перемога 5:0 над БАТЕ.

Тепер усі чекаємо 13 листопада та рішення УЄФА. Якщо нашу Арену не дисквалфікують, то 25-го числа Шахтар саме тут прийме Атлетик з Більбао.