Львів’яни вибороли золото на чемпіонаті світу з кульової стрільби

11:47, 17 вересня 2014

На світовій першості зі спортивної стрільби, що триває в іспанській Гранаді, чоловіча збірна команда України, у складі якої троє львів’ян: Павло Коростильов, Роман Бондарук та Олександр Петрів, виборола медаль найвищого ґатунку у стрільбі із стандартного пістолета на дистанції 25 м. У сумі львівське тріо набрало 1699 очок і на 1 пункт випередило китайську збірну.

В особистих змаганнях Павло Коростильов шостий (570 очок), Роман Бондарук – дев’ятий (568), Олександр Петрів – двадцять четвертий (561). Перемогу здобув турецький стрілець Юсуф Дікеч – 581 очко, передає прес-служба управління молоді та спорту ЛОДА.

Бронзову нагороду Україні принесла й жіноча команда, у складі якої змагалися двоє представниць Львівщини: Леся Леськів та Наталія Кальниш, які разом з Ольгою Голубченко у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 м.

Загалом в активі української збірної вже 5 нагород іспанського чемпіонату світу. Світові змагання в іспанській Гранаді триватимуть до 20 вересня. Програма світової першості охоплює турніри з кульової та стендової стрільби. У складі збірної команди України змагається 38 спортсменів.