Львів’яни задоволені підготовкою міста до Євро, – дослідження

08:55, 5 червня 2012

Мешканці Львова в цілому задоволені станом підготовки міста до проведення Чемпіонату Європи з футболу. Такі результати опитування проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

 Як зазначено в повідомленні, найкращі оцінки отримала готовність самих львів’ян до прийому гостей: 5% - оцінили її на «відмінно», 47% - на «добре», ще 28% - на «задовільно».

«Лише 8% готовність львів’ян до прийому гостей оцінили на «незадовільно», – зазначено в дослідженні.

Однак, якість громадського харчування львів’яни оцінили наступним чином: 5% – на «відмінно», 36% – на «добре», 25% – на «задовільно», 11% – «незадовільно».  «Комфортність стадіону «Арена-Львів»: 8% – на «відмінно», 32% – на «добре», 24% – на «задовільно», 8% – «незадовільно». Готовність державних органів (міліції, митниці, лікарень і т.д.): 3% – на «відмінно», 29% – на «добре», 32% – на «задовільно», 16% – «незадовільно». Комфортність умов проживання туристів у місті оцінили 3% – на «відмінно», 31% – на «добре», 29% – на «задовільно», 13% – «незадовільно», – йдеться в повідомленні.

Найбільше негативних оцінок, як зазначають експерти, отримали транспортне сполучення (41% оцінили на «незадовільно») та стан доріг (37% – на «незадовільно»). У свою чергу, підготовці у транспортній сфері 2% поставили «відмінно», 20% – «добре», 32% – «задовільно». Стан доріг на «відмінно» оцінили 2%, 20% – на «добре», 38% – на «задовільно».

Найбільше задоволена підготовкою міста до чемпіонату молодь, менше - особи зрілого віку, ще менше – пенсіонери. Стадіоном звісно ж більше задоволені чоловіки.

Респонденти, які задоволені роботою міської влади, краще висловлюються про готовність міста до проведення Євро-2012. «Натомість оцінка роботи міської влади не є ключовою у оцінках підготовки міста: незважаючи на симпатії до мерії, загалом мешканці Львова позитивно оцінюють готовність свого рідного міста до прийому гостей чемпіонату», – зазначають експерти.

Дослідження проводилося 16-26 травня 2012 року. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2200 респондентів від 18 років і старші. Помилка репрезентативності: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,1%, для значень близьких до 25% - не більше 1,8%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%.