Львів’яни здобули 17 медалей на міжнародних змаганнях із бодібілдингу та паверліфтингу

18 липня

Львівські силачі за останні два місяці завоювали майже 20 нагород на міжнародних змаганнях. Спершу блискуче виступили на чемпіонаті Євразії із паверліфтингу. А потім залишили яскравий слід на континентальних і Всесвітніх змаганнях із бодібілдингу та фітнесу.

Настоятель Унівської лаври отець Макарій Дутка на чемпіонаті Євразії здобув «золоту» медаль, піднявши над собою 145 кілограмів. Однак це на 10 кілограмів менше, ніж сподівався. Тож працює, аби дотиснути бажану вагу і здобути звання майстра спорту міжнародного класу. Розповідає: «Ця перемога для мене найперше означала, що не маю застою у спорті. Тому що у кожного, хто працює професійно, є страх, щоби не зупинитися, не стати на одному місці чи не піти назад».

Загалом на цих стартах відзначилися усі 12 львів’ян, які пробували свої сили. А от на змаганнях «Містер і Міс Всесвіту» та чемпіонаті Європи в Італії вони завоювали 5 нагород. Ще кілька наших земляків зупинилися за крок від п’єдесталу. Серед них ̶ Ольга Лола. Жінка пояснює: «Насправді, місце для мене не відігравало значну роль. Мені було важливо спробувати це, пройти через усі етапи харчування, всі етапи тої ж сушки і щоденних тренувань».

Ще одна львів’янка, яка зайняла 4 місце на «Міс Всесвіт» розповідає про свої аргументи на користь тренувань: «Насамперед ̶ це здоров’я, чудове самопочуття і фізична форма, тому що для мене дуже важливо, як я виглядаю. Якщо я подобаюсь собі фізично, то почуваюся також морально набагато краще».

Наступна ціль команди ̶ чемпіонат світу. Серед тих, хто готує тіло та свідомість, ̶ Наталя Санжаровська. Вона розповідає: «Я мама двох дітей, моєму молодшому сину рік і 2 місяці. Тож мотивую себе тим, що хочу виглядати молодою, гарною, спортивною, навіть маючи двох дітей. Найбільша мотивація ̶ це краса, здоров’я, енергія і життєві сили».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів
Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн
У львівському «вікні життя» залишили місячну дівчинку
У Кабінеті міністрів розповіли про етапи монетизації субсидій 2019 року
На Закарпатті протестувальники перекрили трасу Київ–Чоп
Вселенський Патріархат невдовзі затвердить дату проведення Об’єднавчого собору в Україні
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?