22 квітня у Львові вже вдруге відбувся півмарафон «Gorgany.Львів» – 21-кілометровий пробіг, що проводився з метою популяризації активного відпочинку та надання спортсменам та шанувальникам спорту можливості вдосконалити свою майстерність.
Півмарафон стартував о 13.30 з центру міста, від Оперного театру. Основна частина дистанції пролягала зеленою зоною – на території парку Погулянка, Майорівки та Винниківського лісу. Кожен кілометр траси був промаркований, сама траса була позначена маркувальною стрічкою «Trimm, Lasting, Osprey, Zamberlan».
Учасники мали подолати відстань 21 кілометр за 3 години. Кінцева точка півмарафону була на галявині поблизу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини в парку Погулянка на території Фестивалю активного туризму і дозвілля «Манівці».
Серед чоловіків найкращі результати показали Віктор Стародубцев, Тарас Сало та Ігор Повшик, серед жінок – Ірина Кушнір, Катерина Глиняная, Ольга Стадник
Переможець півмарафону, Віктор Стародубцев, пробіг 21 кілометр за годину і десять хвилин. А найстарший учасник пробігу, віком 78 років, Нестеренко Микола, подолав усю дистанцію за дві години сорок три хвилини.
Переможці та призери пробігу були нагороджені цінними призами від магазину туристичного спорядження Gorgany.com, та грошовими сертифікатами від Львівського магазину Екстремстайл.