Львів’янин Роман Бондарук – чемпіон Європи з кульової стрільби

17:42, 31 липня 2013

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби, що триває в хорватському Осієку, член національної збірної команди України львів’янин Роман Бондарук переміг у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25-метровій дистанції, набравши у фіналі 32 очки.

Другим фінішував росіянин Олексій Клімов – 31, а бронзова нагорода дісталася німцю Крістіану Райтцу – 27.

Як зазначено в повідомленні Львівської ОДА, в особистій колекції Романа Бондарука вже були нагороди чемпіонатів Європи, проте титул найсильнішого він здобув вперше.

Загалом на цьому чемпіонаті у складі збірної команди України змагається шестеро вихованців школи кульової стрільби Львівщини.

Як повідомляв ZAXID.NET, на Відкритому кубку світу з кікбоксингу серед любителів у США в місті Орландо (Штат Флорида) викладач кафедри фізичної підготовки Львівського університету внутрішніх справ, капітан міліції Роман Голод здобув "срібло" у ваговій категорії до 81 кг.

Довідка. Роман Бондарук навчається  у Львівському державному університеті фізичної культури (ІV курс). Майстер спорту міжнародного класу.Член збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, багаторазовий призер чемпіонатів світу, учасник ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні (VІ місце), та XXX ігор в Лондоні, неодноразовий призер етапів Кубку світу, багаторазовий переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.