Львів’янка Христина Погранична представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді в Аргентині

3 серпня

15-річна художня гімнастка зі Львова Христина Погранична представлятиме Україну на III літній Юнацькій Олімпіаді, що відбудеться 6-18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). Про це ZAXID.NET 3 серпня повідомив батько спортсменки Олесь Пограничний.

Як додала тренерка гімнастки Ірина Руда, кандидатура Пограничної вже затверджена, вона зараз у Києві тренується перед турніром.

«Це вже погоджено. Христина є затверджена, а в резерві киянка Вікторія Онопрієнко. Христя зараз активно тренується», – сказала Ірина Руда ZAXID.NET.

Інформацію про участь Пограничної у Юнацькій Юлімпіаді підтвердили і у відділенні Національного Олімпійського комітету у Львівській області.

«Станом на сьогодні Христина Погранична є делегована на участь у цих іграх, але остаточне підтвердження буде лише за місяць до початку самого турніру, коли ми матимемо усі підписи і печатки на документах», – сказала ZAXID.NET виконавча директорка відділеня НОК у Львівській області Христина Опьола.

Додамо також, що у травні Христину Пограничну визнали найкращою спортсменкою Львівщини.

Довідково:

Христина Погранична народилася 13 травня 2003 року у Львові. Представляє СК «Ніка» та львівську ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна», учениця 9 класу Львівської української приватної гімназії. Тренується під керівництвом Ірини Рудої та Людмили Яковенко. Христина Погранична є переможницею багатьох юніорських турнірів з художньої гімнастики, призеркою чемпіонатів та Кубків України з художньої гімнастики.

5 травня 2017 року під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста Львова Христину Пограничну нагороджено відзнакою «Львів’янин року».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України