Львів'янка Христина Погранична виборола срібло на Юніорській Олімпіаді

Представниця України випередила свою найближчу конкурентку італійку і пробилась на друге місце

03:10, 17 жовтня 2018

15-річна львів'янка Христина Погранична виборола срібну медаль з художньої гімнастики на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі (Аргентина). Випередила представницю України лише росіянка.

У фіналі Юніорської Олімпіади художні гімнастки змагались у багатоборстві. За підсумком чотирьох вправ: з обручем, м'ячем, булавами і стрічкою – Христина отримала 65.100 балів.

Христину Пограничну нагородили срібною медаллю на Юніорській Олімпіаді у Буенос-Айресі (фото з Facebook-сторінки Христини Пограничної)

Золоту нагороду виборола представниця Росії Дарія Трубникова з загальним результатом 69.400 балів.

Бронзу отримала гімнастка з Італії Таліса Торретті з підсумковою оцінкою 64.650 балів. Саме італійка випереджала Христину Пограничну у кваліфікації до фіналу. Тоді, нагадаємо, Христина виявилась третьою з 36 спортсменок.

Додамо, що боротьба у фіналі для Христини Пограничної була непростою і до останнього зберігалась інтрига змагань. Найкращий результат львів'янка показала у вправі з обручем, за яку отримала 17.750 балів і після якої була на першому місці у турнірній таблиці. Ще один чудовий виступ Христина продемонструвала у вправі з булавами, за яку отримала 16.950. Команда львів'янки вважала цю оцінку заниженою і подала протест, однак судді його не прийняли.

На останніх секундах вправи зі стрічкою Христина припустилась помилки і втратила реквізит, за що отримала 15.550 балів. І найбільш складною для львів'янки видалась вправа з м'ячем, у якій вона також втратила реквізит та отримала 14.850 балів.

Нагадаємо, в арсеналі України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх наразі три золоті, три срібні та чотири бронзові медалі.

Зокрема, ще одна львів'янка – 17-річна Оксана Чудик виборола срібну медаль, а фехтувальниця Катерина Чорній завоювала своє друге золото на Юніорській Олімпіаді.