На IX Українському Чемпіонаті баріста львів’янка Наталія Куранакова здобула перемогу. 22-26 травня вона представлятиме Україну на Світовому чемпіонаті баріста, який відбудеться у Мельбурні.
Переможниця подивувала суддів не лише фірмовим авторським напоєм та відмінним капучіно, а й тим, що третій, обов’язковий напій конкурсу (еспресо) подавала у двох різновидах – холодним та гарячим.
Дівчина розповіла, що до чемпіонату її готувала тренер із Польщі. Впродовж місяця львівська бариста поглиблювала свої навики у кавовій майстерності.
“Це не була боротьба, ми всі вболівали один за одного в фіналі, всі ми варті перемоги ”, – наголосила Наталія Куранакова (“Креденс кафе”).
Не лише холодне та гаряче еспресо сподобалось суддям, а й авторський напій дівчини. Наталя розповідає, що в його складі є, звісно, еспресо – як основа, а ще ройбуш та мінеральна газована вода. Авторський напій дівчини був холодним, а охолоджувала бариста його замороженим екстрактом кураги.
Друге місце в Українському чемпіонаті виборов також львів’янин Назарій Шуляк (“Креденс кафе”), третє – Роман Смирнов, який представляв полтавський “Кофеїн”. Четверте дісталось львів’янці Юлії Сайчук зі “Світу кави”.
Нагадаємо, торік львів’янка Наталія Остап’юк перемогла у Національному чемпіонаті баріста України у Львові.