Львів’янка Яна Шемякіна здобула бронзу на Кубку світу в Китаї

09:02, 17 листопада 2014

На етапі Кубка світу в Хучжоу (Китай) бронзова призерка Чемпіонату світу 2014 року українська шпажистка Яна Шемякіна (львів’янка) посіла третю сходинку п'єдесталу пошани.

Успішно обігравши росіянку Олександру Магдич і трьох господинь турніру – Гун Жун Хоу, Ін Мін Хоу і Юджі Сун, Яна в півфіналі поступилася лідерові світового рейтингу і майбутній переможниці турніру венгерці Емеше Сас, передає НФФУ.

Анфіса Почкалова, яка три тижні тому завоювала золото етапу Кубка світу в Ліньяно, цього разу фінішувала на 15-му місці. Потрапити до вісімки найсильніших Анфісі завадила спортсменка з Гонконгу Вай Ман Конг (11:10).

У командному турнірі, який відбувся вслід за індивідуальними змаганнями, українки завоювали 13-те місце.

Правом боротися в чвертьфіналі наші спортсменки поступилися китаянкам (37:44), далі з розривом в один укол зазнали поразки від Румунії (42:43) і в боротьбі за 13-16 місця обіграли спочатку Францію (28:27), а після Швейцарію (41:40).

Нагадаємо, Яна Шемякіна виграла особисте «золото» олімпійського турніру в Лондоні-2012, а цьогоріч влітку завоювала бронзову нагороду світового чемпіонату.