Львів’янка здобула золото на етапі кубка світу з фехтування на візках

13:03, 19 березня 2017

Львів’янка Наталія Морквич здобула перемогу на етапі кубка світу з фехтування на візках, що з 17 по 19 березня проходить у місті Піза в Італії. Про це повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України.

«Наталія Морквич у рапірі серед жінок категорії А завоювала свою першу в історії золоту винагороду», - зазначено у повідомленні.

У змаганнях у шпазі серед жінок категорії В золоту медаль виборола Тетяна Позняк з Миколаєва.

Нагадаємо, Наталія Морквич займається фехтуванням на візках вже понад сім років. У 2016-му році у складі національної паралімпійської команди України вона виступала на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Також торік львів’янка здобула перемогу на чемпіонаті Європи з фехтування на шаблях серед неповносправних спортсменів.