«Львів’яночка» втратила шанси на «золото» Першої ліги

16:47, 9 листопада 2016

У Винниках триває фінальна частина Першої ліги з жіночого футболу. Туди пробились шість команд, яких поділили на дві групи. Їхні лідери вирішать долю «золота». А ті, хто займуть другі місця, поборються за «бронзу».

«Львів’яночка» у поєдинку за путівку у вирішальну битву за «золото» зійшлася із чернігівським «Спартаком». Лише за п’ять хвилин до перерви рахунок відкрили гості. Спершу «Львів’яночку» виручила стійка. Та чернігівчанки вдало відпрацювали на добиванні і м’яч залітає у порожні ворота ― 1:0. Невдовзі гості могли подвоїти рахунок завдяки небезпечному штрафному. Та м’яч влучив у стінку.

По перерві не змогла відзначитись жодна із команд. Щоправда, наприкінці тайму подарунок «червоно-чорним» ледь не зробила кіпер «Спартака». Вона не зафіксувала слизький від дощу м’яч і той вихопився з рук, та лінію все ж не перетнув. Перемогу відсвяткували гості.

Гравець «Львів’яночки» Олена Манзюк зазначила: «Суперник сильний. В них у складі кілька збірниць. Можливо, в них було більше злості, вони дуже хотіли цієї перемоги. І здобули».

А «Львів’яночці» у цьому сезоні доведеться попрощатися з мріями про Вищу лігу. І задовільнитись поєдинком за «бронзу».