"Любов — це все гормони. Кохають не серцем, а мозком", - науковці

Формула кохання

21:17, 14 лютого 2014

Формула кохання. У всесвітній день закоханих львівські науковці пояснили це поняття. Вчені вивели навіть його рівняння. L - це любов, а дорівнює вона - сумі статевого потягу та задоволення людських потреб.

Натомість закохані мають свою формулу.

Лікар відкриває таємницю, закохуються не серцем, а мозком. Більшість гормонів виділяє гіпофіз. Список гормонів любові починається із серотоніну.

На вершині усіх - окситоцин - гормон закоханості . Або в народі - метелики в животі. Це гормон прив’язаності і симпатії. Тоді люди тримаються за руки, цілуються на вулиці та обіймаються.

Гормон закоханості - найсильніший, хоча вивітрюється із організму за 3 роки. Допоки у крові є окситоцин - ми не помічаємо недоліків партнера.

Лікарі додають, насамперед любов це хвороба. Її зареєструвала всесвітня організація охорони здоров’я. Є 8 симптомів цього захворювання. Перше -це залежність від об’єкта любові.

Зв’язок кохання і науки ще більший ніж ми думаємо. Тут діє навіть другий закон термодинаміки :щоб об'єкт залишався гарячим, хтось повинен його зігрівати.