Мадридський «Атлетіко» сенсаційно вибив «Барселону» із Ліги чемпіонів

11:26, 14 квітня 2016

«Барселона» програла мадридському «Атлетіко» у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів і за сумою двох матчів покинула турнір, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Дубль французького нападника мадридського клубу Антуана Грізманна приніс перемогу «Атлетіко» - футболіст відзначився на 36-ій і 88-ій хвилинах. У першому матчі «Барселона» перемогла з рахунком 2:1. Таким чином, за сумою двох зустрічей «Атлетіко» вийшов у півфінал, перемігши з рахунком 3:2.

У паралельному матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів німецька «Баварія» зіграла внічию з португальською «Бенфікою» з рахунком 2:2 і вийшла у наступний раунд змагань. Перший матч завершився перемогою німецького клубу з рахунком 1:0.

Раніше у півфінал Ліги чемпіонів вийшли мадридський «Реал» та англійський «Манчестер Сіті», які обіграли німецький «Вольфсбург» і французький ПСЖ відповідно.