Мадридський «Атлетіко» вийшов у фінал Ліги чемпіонів

23:46, 3 травня 2016

У другому матчі півфіналу Ліги чемпіонів мюнхенська «Баварія» обіграла мадридський «Атлетіко» з рахунком 2:1, однак за сумою двох зустрічей у фінал турніру вийшов іспанський клуб.

Поєдинок у Мюнхені видався дуже драматичним. Підопічні Пепа Гвардіоли забили першими - на 31 хв відзначився Хабі Алонсо. Однак на початку другого тайму команда Дієго Сімеоне зрівняла рахунок - забив Антуан Грізман.

На 73 хв зустрічі «Баварія» подарувала надію своїм вболівальникам, які створили аншлаг на «Альянц Арені» у Мюнхені, коли Роберт Левандовські забив у ворота Яна Облака.

До завершення зустрічі мюнхенці повинні були забивати ще раз, оскільки у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів мадридський «Атлетіко» переміг із рахунком 1:0. Однак попри шалені атаки німецької команди ворота мадридців залишались надійно захищеними.

Цікаво, що у цьому поєдинку головний арбітр зустрічі двічі призначав пенальті і двічі воротарі «Баварії» та «Атлетіко» зуміли врятувати свої команди. У першому таймі Ян Облак відбив удар Томаса Мюллера, а в другому таймі - Мануель Ноєр парирував удар Фернандо Торреса.

Таким чином іспанський клуб став першим фіналістом цьогорічного розіграшу Ліги чемпіонів. Другий учасник фіналу ЛЧ виявиться у завтрашньому матчі між мадридським «Реалом» та англійським «Манчестер Сіті», перший поєдинок яких завершився нічиєю 0:0.