Мадридський «Реал» вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

10:56, 13 квітня 2016

Мадридський «Реал» розгромив німецький «Вольфсбург» у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:0 і за сумою двох зустрічей вийшов в 1/2 фіналу турніру, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Усі три м'ячі під час матчу на стадіоні «Сантьяго Барнабеу» в Мадриді забив португальський нападник «Реалу» Кріштіану Роналду.

Перший матч між «Вольфсбургом» і «Реалом» завершився з рахунком 2:0 на користь німецького клубу.

В іншому чвертьфінальному поєдинку «Манчестер Сіті» обіграв французький ПСЖ з рахунком 1:0. Англійцям вистачило одного голу, аби вийти у півфінал Ліги чемпіонів, оскільки перша зустріч «Манчестер Сіті» і ПСЖ завершилась рахунком 2:2.

13 квітня решту чвертьфіналістів розіграють дві путівки у наступний раунд змагань: «Бенфіка» (Португалія) - «Баварія» (Німеччина) і «Барселона» (Іспанія) - «Атлетіко» (Іспанія).