Максим Крипак із паралімпійським рекордом завоював своє п’яте золото

Золота медаль плавця стала 90-ю нагородою України на Паралімпіаді в Токіо

12:00, 3 вересня 2021

26-річний український плавець Максим Крипак вкотре став паралімпійським чемпіоном. У п’ятницю, 3 вересня, спортсмен здобув золото в запливі на 200 метрів комплексним плаванням.

В десятий день змагань українець проплив дистанцію за рекордні 2 хвилини 05,68 секунди. Це його п’яте золото на Паралімпійських іграх в Токіо – до цього він перемагав на 400-метрівці вільним стилем та у запливах на 100 метрів вільним стилем, батерфляєм та на спині. Він також має бронзову та срібну медалі.

Медаль Максима Крипака стала ювілейною 90-ю нагородою української збірної на цьогорічних змаганнях. Раніше 3 вересня золоту медаль здобув і веслувальник Сергій Ємельянов.

Таким чином Україна здобула вже 90 медалей на Паралімпіаді-2020: 22 золотих, 44 срібних і 25 бронзових. З цим результатом наша збірна посідає п'яту сходинку в медальному заліку.