«Манчестер Юнайтед» не втримав перемогу над «Андерлехтом» у Лізі Європи

00:09, 14 квітня 2017

Перший чвертьфінальний поєдинок між бельгійським «Андерлехтом» та англійським «Манчестер Юнайтед» завершився рахунком 1:1.

Рахунок матчу відкрили гості вже під завісу першого тайму - на 37 хв зустрічі забив Генрік Мхітарян.

Господарі поля зуміли відповісти вже на останніх хвилинах зустрічі - на 87 хв ворота команди Жозе Моурінью вразив 21-річний півзахисник «Андерлехту» Леандер Дендонкер.

У паралельному чвертьфіналі Ліги Європи німецький «Шальке» Євгена Коноплянки програв голландському «Аяксу» з рахунком 2:0. Український футболіст не вийшов у стартовому складі і приєднався до гри під час заміни на 83 хв зустрічі.

Нагадаємо, що ще один чвертьфінальний поєдинок Ліги Європи «Ліон» - «Бешикташ» не зміг розпочатись вчасно через масові безлади з боку турецьких фанів.