Матч між збірними Данії та Фінляндії на Євро-2020 зупинили через знепритомнення гравця

20:25, 12 червня 2021

У суботу, 12 червня, матч між збірними Данії та Фінляндії було перервано наприкінці першого тайму. Причиною стало те, що 29-річний півзахисник данської збірної Крістіан Еріксен знепритомнів під час матчу просто на полі.

Наприкінці першого тайму гравець впав на газон. До нього одразу підбігли медики, щоб надати першу допомогу. Однак швидко привести гравця до тями не вдалося. Йому робили непрямий масаж серця, а також використали дефібрилятор. Згодом Еріксена винесли на ношах з поля. На його обличчі можна було помітити кисневу маску.

Арбітр матчу спочатку зупинив гру, а потім УЄФА прийняла рішення зупинити гру.

Еріксена терміново госпіталізували. У лікарні його стан стабілізувався. Агент Еріксена повідомив, що футболіст почувається краще, він може дихати та розмовляти.

Після цієї інформації УЄФА дозволила командам дограти. Матч закінчився із рахунком 0:1 на користь Фінляндії. Автором єдиного голу став Йоель Пох'янпало.