Матч «Шахтар» - «Янґ Бойз» став антирекордним за кількістю вболівальників

17:24, 27 липня 2016

Донецький «Шахтар» у домашньому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів здолав «Янґ Бойз», переправивши у ворота швейцарців два м’ячі. Попри те, що «гірники» змарнували багато гольових моментів, все ж забезпечили собі доволі комфортний гандикап перед виїзним поєдинком.

На євродуель між «гірниками» та «бджолами» зібрались трохи більше семи тисяч вболівальників. Що стало антирекордом відвідуваності єврокубків у нашому місті. Зокрема, розлякував глядачів рясний дощ, який не вщухав кілька годин поспіль. Та все ж знайшлися ті, хто обрав живі емоції.

«Львів заскучав за єврокубками, за Лігою чемпіонів. Нам дуже приємно, що Львів знову буде приймати хорошу, класну гру завдяки “Шахтарю”. Адже “Шахтар” зараз стає повноцінною львівською командою», – сказав вболівальник «Шахтаря» Роман.

Дехто не полінувався задля матчу здолати тисячу кілометрів. Бо ж українська команда. Бо ж Ліга чемпіонів.

«От хотіли, щоб малий побачив справжній український футбол. Він вболіває досить давно за команду “Шахтар”», – розповів вболівальник «Шахтаря» Юрій.

Перші п’ятнадцять хвилин зустрічі змусили фанів «помаранчево-чорних» хвилюватися. У дебюті гості створили кілька небезпечних моментів. Та підопічні Фонсеки зуміли перехопити ініціативу. І на 27-ій хвилині Бернард, скориставшись блискучим пасом від Фреда, відкрив рахунок.

« “Шахтар” нас нічим не здивував, але ми дещо здивували його, адже дуже потужно провели стартову фазу матчу. Ми мали чотири чи п’ять кутових, за яких були нагоди відкрити рахунок. Та після цього суперник показав чудовий відсоток виграних єдиноборств. Водночас футболісти суперника додали швидкості в центрі поля, почали грати агресивніше, і ми просто не змогли втримувати цей темп, як робили це раніше», – пояснив головний тренер «Янґ Бойз» Аді Хюттер.

По перерві «гірники» продовжували домінувати на полі. І на 75-ій хвилині таки подвоїли перевагу. Після передачі Степаненка у порожні ворота забив Селезньов. До фінального свистка господарі кілька разів відверто пробачали «Янґ Бойз». Тож зустріч так і завершилась із рахунком 2:0.

«Завжди добре бути попереду, добре не пропускати. Це надає нам перевагу напередодні другої зустрічі. Вона буде у Швейцарії, вболівальники підтримуватимуть «Янг Бойз». До того ж, матч проходитиме на синтетичному полі, до чого ми не звикли. Певно, цифри говорять, що в нас велика перевага. Але варто також враховувати й інші фактори», – розповів головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека.

Матч-відповідь відбудеться 3 серпня у Берні. Сподіваємось, українській команді усміхнеться і сонце, і фортуна.