Мер Львова має три вимоги до перевізників

20:32, 12 червня 2013

12 травня у Львівській міській раді з ініціативи ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» відбулись громадські слухання щодо якості послуг, культури перевезення та можливості перегляду діючого тарифу на перевезення пасажирів в громадському транспорті.

Як повідомили в прес-службі Львівської міської ради, під час слухань виступив міський голова Львова Андрій Садовий. Він наголосив, що перевізники повинні звернути увагу на три важливі аспекти надання послуг мешканцям – дотримання графіків руху, культуру водіїв та чистоту в транспортних засобах.

«На сьогодні є три вимоги, які перевізники повинні розуміти і виправляти. А саме: дотримання графіку. Чи є сьогодні дотриманий графік на усіх маршрутах? Є порушення. Чистота в автобусах. Має бути чисто, я розумію, що це не нові автобуси, але має бути охайно. Третє – повага до пасажира, який платить гроші. Коли всі ці показники будуть позитивні, мешканці скажуть, що автобуси їздять за графіком, є чистота, відсутність хамства, тоді ми можемо перейти на інший рівень дискусії», – сказав міський голова Львова.

За словами мера, на сьогодні треба вирішувати ці проблеми. «Це моя принципова позиція як громадянина міста Львова, і як міського голови Львова. Треба дискутувати, дебатувати. Думаю, що ці громадські слухання більше розкриють можливості для розуміння проблеми. Я завжди стаю на сторону слабших», – сказав Садовий.

Мер розповів, що влада міста також проводитиме громадські слухання.

«Я буду стояти на позиції людей, які є споживачами. Іншого виходу нашим перевізникам, ніж виправити ці пропозиції, не існує.Ці слухання проводяться на прохання Асоціації перевізників. І сесійна зала сьогодні – громадська. Безперечно, що ми будемо проводити слухання зі сторони влади, де ми запросимо усіх присутніх продебатувати», - додав Андрій Садовий.

Як повідомляв ZAXID.NET, водія львівського автобуса на маршруті №37, який 11 червня вранці не підібрав на зупинці двох пенсіонерів, звільнять.

Нагадаємо, у травні у Львові з АТП-1 звільнили 11 водіїв через те, що вони не видавали квитків пасажирам. Ще 45 водіїв із різних підприємств отримали догани.

З початку року Львівська ОДА отримала близько 680 звернень щодо незадовільної роботи маршруток. Більшість із них стосується відмови водіїв здійснювати перевезення пільговиків. Двох водіїв через це звільнено.

Перевезення пільговиків у Львові має бути безкоштовним, незалежно від часу доби і кількості пільгових пасажирів, які перебувають у маршрутці одночасно.