Мер нагородив 8-річного львів'янина за порятунок друга

Третьокласник Володимир Соловйов отримав подяку, планшет і книгу

12 вересня

Восьмирічний львів’янин Володимир Соловйов врятував свого друга, коли той випадково впав у воду. За геройський вчинок хлопчик отримав подяку, книгу та планшет від міського голови Львова Андрія Садового. Ще й випили разом з мером по горнятку какао.

Пригода трапилася ще 28 травня у смт Ярмолинці на Хмельниччині, коли хлопчик гостював у тата. Того ранку Володя з 12-річним другом Вадимом пішли рибалити на місцеву водойму. Однак старший хлопчик не втримав рівноваги і впав у воду, до того ж він не вмів плавати. Володя, не роздумуючи, кинувся за ним і врятував. Львів’янин півтора року займається плаванням на «Динамо». Однак в тій воді герой втратив свій телефон.

«Коли Вадим закину вудочку, він послизнувся і впав. Я йому подав руку, витягнув його трохи, ми двоє послизнулися і впали. Потім встали і пішли на берег. Підсохли і пішли», ‒ розповів малий герой-рятівник Володимир Соловйов.

фото прес-служби ЛМР

Надзвичайники подали Володю на всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник» року. Він увійшов у п’ятірку найвідважніших України. Вже завтра у Маріїнському палаці в Києві хлопчику також вручать подяку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії