Мерія дозволила влаштувати апарт-готель у будинку біля Оперного театру

17 серпня

Львівський бізнесмен Олександр Свіщов облаштує у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Городоцькій, 2 апарт-готель та заклад харчування. Виконавчий комітет Львівської міськради 17 серпня затвердив йому відповідні містобудівні умови і обмеження.

У будівлі на вул. Городоцькій, 2 Олександр Свіщов має реставрувати і пристосувати під апарт-готель третій, перший поверхи та частину підвалу. Також тут передбачено облаштування закладу громадського харчування.

Нинішній вигляд будівлі на Городоцькій, 2

Управління архітектури та урбаністики дало рекомендацію Олександру Свіщову узгодити свої плани з іншими власниками та орендарями приміщень у цьому будинку. Серед орендарів приміщень на Городоцькій, 2, серед інших, є львівське радіо «Вголос», магазини ювелірних виробів «Діамант» та «Золотий вік».

План реставрації з пристосування під апарт-готель частини будинку №2 на вул. Городоцькій

Зазначимо, шо будинок на вул. Городоцькій, 2 має статус пам’ятки архітектури місцевого значення. Його збудували у 1913 році для купця Мойсея Полтурака як «Товарну біржу». За часів польської окупації цю будівлю називали «Товарним будинком», у радянські часи тут розміщувався склад обласної аптеки. Сьогодні приміщення будинку здають в оренду під офіси та магазини.

Згідно з даними бізнес-платформи Youcontrol, донедавна Олександр Свіщов був співвласником ТзОВ «Золотий пегас», яке займалося роздрібною торгівлею. Окрім того, він уже багато років є президентом ватерпольного клубу «Динамо».

Син Свіщова Віталій є наймолодшим депутатом Львівської міської ради, він представляє фракцію БПП «Солідарність». Разом із батьком є серед засновників ГО «Міжнародне товариство українсько-індійської дружби».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 24 вересня
Петицію про заборону телеканалів «112 Україна» та «NewsOne» підтримали понад 14 тис. українців
«Міс Україна-2018» позбавили титулу. Виявилося, що вона місіс
Революція з людським обличчям
«Людині треба землі не так багато: два метри довжини і півтора метра ширини!», – Олег Синютка
Богатир Олексій Новіков встановив рекорд України на Lviv Fitness Weekend
«Національний корпус» відмежувався від нападу на анархістів у Львові
У ДТП на вул. Стрийській у Львові загинув пасажир автомобіля BMW
Штормовий вітер повалив кілька дерев у Львові та пошкодив конструкції на двох зупинках
Після нападу невідомих у Львові госпіталізували трьох анархістів з ножовими пораненнями