Мерія дозволила влаштувати апарт-готель у будинку біля Оперного театру

17 серпня

Львівський бізнесмен Олександр Свіщов облаштує у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Городоцькій, 2 апарт-готель та заклад харчування. Виконавчий комітет Львівської міськради 17 серпня затвердив йому відповідні містобудівні умови і обмеження.

У будівлі на вул. Городоцькій, 2 Олександр Свіщов має реставрувати і пристосувати під апарт-готель третій, перший поверхи та частину підвалу. Також тут передбачено облаштування закладу громадського харчування.

Нинішній вигляд будівлі на Городоцькій, 2

Управління архітектури та урбаністики дало рекомендацію Олександру Свіщову узгодити свої плани з іншими власниками та орендарями приміщень у цьому будинку. Серед орендарів приміщень на Городоцькій, 2, серед інших, є львівське радіо «Вголос», магазини ювелірних виробів «Діамант» та «Золотий вік».

План реставрації з пристосування під апарт-готель частини будинку №2 на вул. Городоцькій

Зазначимо, шо будинок на вул. Городоцькій, 2 має статус пам’ятки архітектури місцевого значення. Його збудували у 1913 році для купця Мойсея Полтурака як «Товарну біржу». За часів польської окупації цю будівлю називали «Товарним будинком», у радянські часи тут розміщувався склад обласної аптеки. Сьогодні приміщення будинку здають в оренду під офіси та магазини.

Згідно з даними бізнес-платформи Youcontrol, донедавна Олександр Свіщов був співвласником ТзОВ «Золотий пегас», яке займалося роздрібною торгівлею. Окрім того, він уже багато років є президентом ватерпольного клубу «Динамо».

Син Свіщова Віталій є наймолодшим депутатом Львівської міської ради, він представляє фракцію БПП «Солідарність». Разом із батьком є серед засновників ГО «Міжнародне товариство українсько-індійської дружби».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Порошенко звільнив затриманого на хабарі голову Радехівської РДА
На Личаківському цвинтарі затримали трьох польських студентів, що намагались підпалити фаєри
Суд відмовився розірвати договір про продаж «Укртелекому» Ахметову
Лаяти Падеревського
Головні новини Львова за 21 листопада
У Львові хочуть змінити чотири автобусні маршрути. Схеми руху
На семи львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту
«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»