«Металіст» виходить у плей-офф Ліги Європи, «Дніпро» - ще побореться

10:35, 9 листопада 2012

Харківський «Металіст» у рамках 4 туру групового етапу Ліги Європи здобув перемогу над норвезьким «Русенборгом» - 3-1 і першим з-поміж українських команд забезпечив собі вихід у наступний раунд єврокубкових змагань. Водночас, дніпропетровське "Дніпро" не зуміло достроково вибороти путівку у плей-офф Ліги Європи.

Зі стартових хвилин поєдинку було помітно, що господарі поля контролюють гру та намагаються нав'язати супернику свій футбол. Хоча «Русенборг» сильно й не опирався, відбиваючи одну за одною атаки суперника. На 4-й хвилині Тайсон забиває – 1-0. Повідомляє Футбол «24».

Все йшло за планом команди Мирона Маркевича, проте перед перервою гостям все ж вдалося засмутити харків'ян - гол забив Дочкал – 1-1.

У другій половині зустрічі «Металіст» підтвердив статус фаворита поєдинку. Команда багато атакувала і Клейтон на 70-й та Торрес на 93-й забили ще два голи, які дозволили набрати 3 очки та гарантувати собі комфортне перебування у групі. Тепер між «Байєром» та «Металістом» піде боротьба лише за перше місце в групі.

Склади команд:

Металіст: 81. Дишлєнковіч, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 15. Фінінью, 30. Папа Гуйє, 8. Едмар, 19. Торрес, 7. Тайсон, 10. Шав'єр, 25. Марлос, 21. Крістальдо.

Запасні: 29. Горяїнов, 22. Обрадовіч, 17. Пшеничних, 13. Шарпар, 23. Бланко, 82. Ребенок, 86. Вілліан.

Русенборг: 12. Лунд Хансен, 2. Місяць К.Г., 3. Дорсін, 4. Регініуссен, 24. Страндберг, 7. Ісса М-А., 8. Дочкал, 20. Сельнес, 22. Свенссон Й., 11. Іверсен, 28. Хольм.

Запасні: 1. Ерлунд, 5. Вернер Реннінг, 14. Хойланд, 42. Діскеруд, 9. Пріца.

"Металіст" - "Русенборг" - 3:1

Голи: Тайсон 4, Дочкал 42, Клейтон 70, Торрес 93.

Відтак, після 4-х матчів у групі К лідирує «Байєр» з 10-ма очками, у «Металіста» теж 10, але у нього гірша різниця між забитими-пропущеними, третій – «Русенборг» – у нього 3 очки, на четвертому місці «Рапід Відень» з нулем.

Водночас інша українська команда - дніпропетровське "Дніпро" - не зуміла достроково вибороти путівку у плей-офф Ліги Європи. Матч закінчився з рахунком 4-2 на користь «Наполі». Гравець «Наполі» Кавані оформив у цьому матчі покер.

Вже на 7-й хвилині матчу Кавані відкрив рахунок. Проте гості не розгубилися і відразу ж пішли вперед великими силами, щоб встановити паритет. Відіграти один гол вдалося аж на 33-й хвилині протистояння, а героєм епізоду став Артем Федецький.

У другій половині зустрічі «дніпрянам» вдалося вийти вперед і досить довго втримати перевагу. Проте решту голів забивали винятково господарі поля, а точніше один гравець - Кавані. Матч завершився з рахунком 4-2. Українці досі можуть забронювати собі місце в плей-офф достроково, а для цього потрібно буде брати очки у матчі з ПСВ в Ейндховені.

Наполі: 22. Росаті, 5. Брітос, 6. Ароніка, 8. Доссена, 21. Фернандес Ф., 4. Донадель, 7. Кавані, 16. Место, 20. Джемайлі, 88. Інлер, 9. Варгас Е.

Запасні: 1. де Санктіс, 14. Кампаньяро, 11. Маджо, 85. Бехрамі, 17. Хамшик, 24. Інсіньє, 19. Пандєв.

Дніпро: 16. Лаштувка, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 19. Денисов В., 23. Одібе, 44. Федецький, 6. Канкава, 18. Зозуля, 29. Ротань, 88. Алієв, 10. Коноплянка.

Запасні: 77. Шеліхов, 14. Чеберячко, 8. Джуліано, 4. Кравченко С., 11. Олійник, 99. Матеус, 21. Селезньов.

"Наполі" - "Дніпро" - 4:2

Голи: Кавані 7, 77, 88, 93, Федецький 33, Зозуля 52.

Відтак, після 4-х матчів результати у групі Fтакі: «Дніпро» з трьома перемогами і однією поразкою на першій сходинці з 9-ма очками, друге – «Наполі» - 6 очок, ПСВ на третьому місці – 4 очки та АІК на останній сходинці.