Миколаївська область провалила план ремонту доріг у 2018 році

Виконано тільки 17% робіт, хоча в інших областях цей показник доходить до 96%

6 вересня

Аутсайдером з освоєння коштів на ремонт доріг стала Миколаївська область. Станом на початок вересня там виконали тільки 17% від запланованого обсягу робіт, тоді як середній показник по Україні перевищує 68%, а в деяких областях доходить до 96%.

Як йдеться на сайті «Укравтодору», за рахунок Дорожнього фонду планували капітальний ремонт дороги Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв (300 млн грн), поточний середній ремонт доріг Н-11 Дніпро - Миколаїв (200 млн грн) і Т-15-07 Миколаїв - Парутине - Очаків - база «Чорноморка» (50 млн грн).

Незважаючи на великий грошовий ресурс, на Н-14 роботи так і не почалися, хоча це одна з найгірших доріг у країні. Ба більше, досі не завершено тендерних процедур, однією з причин такої ситуації є оскарження в АМКУ рішень тендерного комітету САД у Миколаївській області.

З огляду на всі чинники і очікуване завершення будівельного сезону «Укравтодор» перерозподілив 300 млн грн, які виділялися на капремонт дороги «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв», і направив їх на ремонт дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв у пропорції: 200 млн грн – Миколаївській області, а 100 млн грн – Дніпропетровській.

Як інформував ZAXID.NET, раніше стало відомо, що Міністерство інфраструктури виділить мільярд доларів на ремонт українських мостів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України