Миколаївська область провалила план ремонту доріг у 2018 році

Виконано тільки 17% робіт, хоча в інших областях цей показник доходить до 96%

6 вересня

Аутсайдером з освоєння коштів на ремонт доріг стала Миколаївська область. Станом на початок вересня там виконали тільки 17% від запланованого обсягу робіт, тоді як середній показник по Україні перевищує 68%, а в деяких областях доходить до 96%.

Як йдеться на сайті «Укравтодору», за рахунок Дорожнього фонду планували капітальний ремонт дороги Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв (300 млн грн), поточний середній ремонт доріг Н-11 Дніпро - Миколаїв (200 млн грн) і Т-15-07 Миколаїв - Парутине - Очаків - база «Чорноморка» (50 млн грн).

Незважаючи на великий грошовий ресурс, на Н-14 роботи так і не почалися, хоча це одна з найгірших доріг у країні. Ба більше, досі не завершено тендерних процедур, однією з причин такої ситуації є оскарження в АМКУ рішень тендерного комітету САД у Миколаївській області.

З огляду на всі чинники і очікуване завершення будівельного сезону «Укравтодор» перерозподілив 300 млн грн, які виділялися на капремонт дороги «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв», і направив їх на ремонт дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв у пропорції: 200 млн грн – Миколаївській області, а 100 млн грн – Дніпропетровській.

Як інформував ZAXID.NET, раніше стало відомо, що Міністерство інфраструктури виділить мільярд доларів на ремонт українських мостів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Лисиці прийшли до Львова. І вже не підуть
Екс-працівницю банку у Львові заочно ув’язнили на 9 років за крадіжку 3 млн грн
На Закарпатті перекрили трасу через рішення суду випустити під заставу 14-річного хлопця
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ