Міліції Прикарпаття подарували 4 автомобілі

13:30, 22 серпня 2010

Напередодні Дня Незалежності України прикарпатська міліція отримала 4 нові автомобілі від Івано-Франківської ОДА та облради. Ключі від нових авто прикарпатським правоохоронцям вручив перший заступник голови ОДА Василь Плавюк.

Вітаючи правоохоронців, він побажав міліціонерам успіхів у забезпеченні правопорядку, а також запевнив, що влада всіляко сприятиме міліції краю у виконанні правоохоронних завдань, повідомляє кореспондент ZAXID.NET .

Як зазначили в обласному управлінні міліції, під час урочистих заходів з нагоди відзначення державних свят великій кількості працівників міліції були вручені відомчі відзнаки за професійну і результативну роботу у забезпеченні правопорядку і боротьбі зі злочинністю.

Вже завтра на нових автомобілях правоохоронці Прикарпаття будуть патрулювати вулиці Івано-Франківська, Калуша, Коломиї та Надвірної – найбільших міст області, де є потреба не лише збільшити кількість патрульних нарядів, але й зробити міліцію більш мобільною.