Місія МВФ відвідає Україну на початку вересня

13 серпня

Місія Міжнародного валютного фонду прибуде до України 6 вересня і працюватиме до 19 вересня. За підсумками її візиту Україна може отримати наступний, п'ятий, транш у рамках кредитної програми EFF. Про майбутній візит пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на постпреда МВФ в Україні Йости Люнгмана.

«На звернення української влади, місія Міжнародного валютного фонду відвідає Київ у період з 6 по 19 вересня 2018 року для обговорення останніх економічних подій і економічної політики», – йдеться у повідомленні.

На порядку денному буде також фінансова допомога від МВФ на підтримку політики, спрямованої на забезпечення макроекономічної стабільності в Україні й подальшого руху економіки країни в напрямку сталого та інклюзивного зростання.

Нагадаємо, чинна програма МВФ щодо кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) почалася в березні 2015 року і триватиме до березня 2019 року. Загальний обсяг програми становить 17,5 млрд доларів, тоді як Україна поки що залучила тільки 8,7 млрд доларів з усієї суми (перший транш на 5 млрд доларів - у березні 2015 року, другий - на 1,7 млрд доларів у серпні 2015 року, третій - на 1 млрд доларів у вересні 2016 року, четвертий - на 1 млрд доларів у квітні 2017 року).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В Україні ввели в обіг нові 20-гривневі банкноти
Чемпіон світу з кульової стрільби допоміг львівським патрульним затримати порушника
«Нова українська школа»
Винуватець смертельної ДТП втік з лікарні у Львові
Головні новини Львова за 24 вересня
Петицію про заборону телеканалів «112 Україна» та «NewsOne» підтримали понад 14 тис. українців
«Міс Україна-2018» позбавили титулу. Виявилося, що вона місіс
Революція з людським обличчям
«Людині треба землі не так багато: два метри довжини і півтора метра ширини!», – Олег Синютка
Богатир Олексій Новіков встановив рекорд України на Lviv Fitness Weekend